top of page

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

   Avrupatr.com Türkiye nin her yerine Satış ve Teslimatı sağlayabilmektedir. Vermiş olduğunuz siparişlerin teslimatları Avrupa Elektronik ve Tarımsal Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. güvencesi altında anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresinde size veya sizin tarafınızdan belirlenmiş olan 2. kişiye (Sadece kimlik ibrazı karşılığı) yapılmaktadır.

   Hafta içi saat 12:00'e kadar vermiş olduğunuz siparişler, ürünler stokta ise aynı gün işlem görürler. Bu saatlerin dışında verilen siparişler ilk iş günü içinde işleme alınırlar.

   Kargo şirketleri Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri Mücbir sebepler hariç resmi tatil ve pazar günleri dışında kalan tüm günler (Cumartesi dahil) teslim edilebilmektedir.Kargo firmalarının ortalama teslim süreleri 1-3 iş gündür.

   Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadır ya da ekstra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.

Stok sorunları

   Avrupatr.com sitesinde bulunan ürünlerin bir çoğu için stok tutmakla birlikte hepsini stoklarında bulunduramamaktadır. Bu tür ürünler sipariş üzerine tedarikçi firmalardan sağlanarak üye adresine teslim edilmektedir. Bu nedenle tedarikçi firmanın elinde bulunmayan sipariş ürünleriniz size mail veya telefon yolu ile bildirilerek görüşünüz alınacak ve verdiğiniz karara göre hareket edilecektir.


   Bu durumdaki ürünler için değişim hakkınızı kullanmak isterseniz aynı fiyattaki bir başka ürün kargo giderleri Avrupatr.com'a ait olmak üzere tarafınıza gönderilecektir.


   Temin edilemeyen ürünler için iade hakkınızı kullanmanız durumunda ürünün karşılığı hesabınıza iade edilecektir.

Siparişinizi teslim alırken

   Kargonuzu mutlaka kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz. Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldi ise lütfen kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatınız ve bizimle telefon veya E-mail yoluyla iletişim kurunuz. Yada bu tutanak ile birlikte ürün ve/veya ürünleri faturaları da yanında olarak, bize geri gönderebilirsiniz. Ürünler bize ulaştığında sorun en kısa sürede yeni ürünleriniz kargo ücretleri tarafımızdan karşılanarak size tekrar gönderilecektir.

Fatura teslimi

   Satın almış olduğunuz ürünlerin faturası (e-arşiv fatura) olarak düzenlenip belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize elektronik olarak 3 iş günü içerisinde iletilmektedir.

   Kurumsal faturalarınız ise Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) sitesi üzerinden 3 iş günü içerisinde (e-fatura) olarak elektronik olarak iletilmektedir. (e-fatura) statüsündeki faturalarınız e-posta yolu ile gönderilememektedir.

Satış Koşulları

bottom of page